Noskaties 2017. gada krosa video filmu!

Vidzemes reģiona rudens kross 2017


AIZVADĪTS VIDZEMES REĢIONA KROSS 2017

2017. gada rudens nelutina mūs ar patīkamiem laika apstākļiem. Tomēr, neskatoties uz to, īstie sporta draugi, un konkrēti krosa skriet gribētāji, bja ieradušies Āraišu ezera pakājē, lai skaistā vietā, sarežģītā trasē cīnītos par labāko Vidzemes krosa skrējēju tituliem. Trase tiešām bija grūta, bet uzvarēt ir jāprot jebkādos apstākļos. Uzvarētāji savās vecuma grupās ir sekojoši: 9-11 gadus jaunie - Sāra Laura Ivsiņa (Rūjienas vidusskola) un Miks Zviedrāns (Cēsu pilsētas vidusskola). 12-13 gadus jaunajiem - Renāte Beļājeva (Stalbes vidusskola) un Roberts Aleksis Glazers (Cēsu Pilsētas vidusskola). 14-15 gadus jaunajiem uzvaras Annijai Sniegai (Rūjienas vidusskola) un Aleksim Buņakinam (Cēsu Pilsētas vidusskola). Savukārt vidusskolu grupā uzvaras svinēja Rihards Serģis un Valerija Mickeviča (abi Cēsu Valsts ģimnāzija). Lielais paldies Amatas novadam, T/C Alfa, G-Fitness, Zelta Zirgs un visiem tiem, kas līdzēja, lai pasākums aizritētu svētku noskaņā! Rezultāti individuālie - šeit! Komandu cīņa - šeit! Sacensību foto - šeit! Video - drīz!

Laikrakstā "Druva" par Vidzemes krosu 2017

Lasi šeit!

VIDZEMES TV SIŽETS NO VIDZEMES KROSA

Noskaties Vidzemes TV veidoto sižetu par viesošanos Vidzemes reģiona rudens krosā, 2017. gada 10. oktobrī. 

vIDZEMES REĢIONA (GAUJA) RUDENS KROSS 2017

Otro gadu, vienā no skaistākajām vietām Latvijā - Āraišu ezera pakājē, sporta klubs Ašais, sadarbībā ar Amatas novadu, rīkos sacensības vienā no demokrātiskākajām aktivitātēm - vieglatlētikas krosu! Mēs ceram, ka aktīvu bērnu un jauniešu Vidzemē un citos reģionos ir gana daudz, lai uzstādītu jaunus rekordus! Gan trasē, gan dalībnieku skaita ziņā, gan pozitīvo emociju ziņā! Šogad sacensības norisināsies 2017. gada 10. oktobrī! Sporta skolotāj un treneri! Parādi savu attieksmi aktīvai ikdienai! Ved līksmus bērnus un nosvinēsim kopā kustības prieku! 
Krosa nolikums

Laikrakstā "Druva" par Vidzemes reģiona rudens krosu 2016

LASI ŠEIT!

Aizvadīts Vidzemes reģiona (Gauja) rudens kross 2016

Ar skrējieniem dažādās vecuma grupās, dažādās distancēs un rudeni pilnu klēpi, aizvadīts Vidzemes reģiona rudens kross. Uz krosu pulcējās Vidzemes lielākie skriešanas entuziasti, lai pilnībā izbaudītu Āraišu ezera pakalnus. Prieks, ka rudens dzestrums nenobaidīja Alūksnes un Rūjienas jaunos skrējējus, tāpat tuvākas un mazliet tālākas apkārtnes krosa skrējiena cienītājus. Tāpat paldies skolotājiem, bez kuru entuziasma šie jaunie sportisti nebūtu izskrējuši šo fantastiska reljefa trasi! Bet par balvām urrrā - GFtiness un speciāli Junonai! Jācer, ka pēc gada krosa skrējēju skaits augs vēl straujāk un konkurence būs vēl sīvāka! Gaidīsim ciemos!

Rezultāti  / Foto 

Video 2016

izskrien krosa trasi virtuāli

Sporta klubs Ašais 2018
Attēlu izmantošanu - saskaņot. 
SK Ašais sportistu attēlu un video izvietošana saskaņota ar jauniešu vecākiem!

 .